PES&FIFA Forum
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy na nowe forum! Więcej info na PW!
Update: 6/11/2012
 
Ankieta
Pytanie: Czy mam na bieżąco dodawać nowe historie?
Tak, z ciekawością przeczytam.
Nie, bez sensu, daruj sobie.
Boję się, ale pisz dalej!

Strony: 1 ... 3 4 [5] 6   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Paranormal stories, czyli wątek dla odważnych.  (Przeczytany 16498 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
barthez.
Moderator Globalny
Piłkarz Ekstraklasy
*****
Offline Offline

Wiadomości: 199


"C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥


Zobacz profil
« Odpowiedz #60 : Lipiec 12, 2012, 23:29:48 »

Srajcie!

Zapisane
Plumber.
Administrator
Piłkarz III ligi
*****
Offline Offline

Wiadomości: 105


Manchester United - One Love!


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #61 : Lipiec 12, 2012, 23:34:13 »

Czupakabra słyszałem o tym Uśmiech.
Zapisane



\\\"Dobry gol to taki, który jest zarazem piękny i ważny" - Eric Cantona.
barthez.
Moderator Globalny
Piłkarz Ekstraklasy
*****
Offline Offline

Wiadomości: 199


"C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥


Zobacz profil
« Odpowiedz #62 : Lipiec 12, 2012, 23:34:43 »

Czupakabra słyszałem o tym Uśmiech.
Nie, to nie to. ; )
Zapisane
mOjsesh.
Podawacz piłek

Offline Offline

Wiadomości: 8


Zobacz profil
« Odpowiedz #63 : Lipiec 12, 2012, 23:52:25 »

Sorry może troszkę odbiegam od tematu, ale chciałbym was spytać bo mnie również interesują takie historię, tylko, że ja to bym wolał obejrzeć sobie jakiś film coś typu Egzorcyzmy Emili Rose (czy jakoś tak). Może znacie jakieś podobne filmy? Uśmiech Z góry dzięki.
Zapisane
barthez.
Moderator Globalny
Piłkarz Ekstraklasy
*****
Offline Offline

Wiadomości: 199


"C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥


Zobacz profil
« Odpowiedz #64 : Lipiec 12, 2012, 23:54:13 »

"Naznaczony", całkiem dobry.
Zapisane
mOjsesh.
Podawacz piłek

Offline Offline

Wiadomości: 8


Zobacz profil
« Odpowiedz #65 : Lipiec 12, 2012, 23:59:06 »

Obejrzałem właśnie trailer i stwierdzam, że sam nie dam rady obejrzeć całego filmu Szok Szok Chyba, że nie jest aż taki straszny?
Zapisane
Shoushan
Moderator Globalny
Piłkarz Ekstraklasy
*****
Offline Offline

Wiadomości: 182



Zobacz profil
« Odpowiedz #66 : Lipiec 13, 2012, 00:00:02 »

Ten, spierdzielać mi z tym tematem teraz Chichot
Zapisane

barthez.
Moderator Globalny
Piłkarz Ekstraklasy
*****
Offline Offline

Wiadomości: 199


"C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥


Zobacz profil
« Odpowiedz #67 : Lipiec 13, 2012, 00:09:21 »

Obejrzałem właśnie trailer i stwierdzam, że sam nie dam rady obejrzeć całego filmu Szok Szok Chyba, że nie jest aż taki straszny?
Kilka razy ciśnienie mi się podniosło... ale obejrzyj, polecam. Niektóre sceny sprawią, że przejdzie po Tobie zimny dreszcz Mrugnięcie

Mogę podać jeszcze kilka wartych obejrzenia horrorów, lubię je więc coś tam mogę doradzić. Napisać?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 13, 2012, 00:20:09 wysłane przez barthez. » Zapisane
mOjsesh.
Podawacz piłek

Offline Offline

Wiadomości: 8


Zobacz profil
« Odpowiedz #68 : Lipiec 13, 2012, 10:42:22 »

Zdecydowanie możesz podać, aczkolwiek ja gustuję tylko w takich filmach jak właśnie Naznaczony, REC czy tam Egzorcyzymy. Horrory gdzie ludzie tną się piłami, jakoś za bardzo na mnie nie wypływają Uśmiech.
Zapisane
barthez.
Moderator Globalny
Piłkarz Ekstraklasy
*****
Offline Offline

Wiadomości: 199


"C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥


Zobacz profil
« Odpowiedz #69 : Lipiec 13, 2012, 10:49:02 »

Spokojnie, wszelkiego rodzaju Piły, Hostele czy Wzgórza Mają Oczy nie wchodzą w grę. Tam są tylko hektolitry krwi.
So,

Amityville - rodzinka zamieszkuje domek, w którym przed lat wydarzyła się tragedia, głowa rodziny nieźle bzikuje, trzyma w napięciu, polecam.

Omen - cała saga, bodaj 3 części. Mam na myśli te z lat 70', bardzo dobry film, opowiadający o narodzinach antychrysta. W I części - narodziny i lata wczesnej młodości, w II - okres dojrzewania, a w III - jego dorosłość. Polecam, ciekawy, potrafi przestraszyć. Wyszła też nowa część, bodaj z 2006 roku, również polecam.

Paranormal Avtivity - pewnie każdy słyszał. Oglądałem I i III, II nie widziałem. Praktycznie przez cały film siedzisz jak na szpilkach. Trzyma w napięciu jak mało co.

Rytuał - coś o egzorcyzmach, oglądałem, jednak pod koniec zasnąłem. Mimo to, dobry film, na pewno Cię zaciekawi.

Zapisane
mOjsesh.
Podawacz piłek

Offline Offline

Wiadomości: 8


Zobacz profil
« Odpowiedz #70 : Lipiec 13, 2012, 11:04:25 »

Ok, wielkie dzięki na pewno teraz wieczorami będzie co robić. Nie miej Paranormal Avtivity II do mnie nie trafiło. Niby trzyma w napięciu bo nie wiesz co się wydarzy, ale aż tak straszny ten film nie jest Chichot.
Zapisane
barthez.
Moderator Globalny
Piłkarz Ekstraklasy
*****
Offline Offline

Wiadomości: 199


"C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥


Zobacz profil
« Odpowiedz #71 : Lipiec 13, 2012, 11:05:38 »

Nie oglądałem II, więc nie wiem, ale I i III do mnie trafiły. ; )
Jeśli skorzystasz, to miłego oglądania.
Zapisane
Norbi 21
Piłkarz A klasy
*
Offline Offline

Wiadomości: 41



Zobacz profil
« Odpowiedz #72 : Lipiec 14, 2012, 22:59:52 »

Ręka

Zawsze śmieszyły mnie historie o Duchach. Wierzyłam w to, co widzę.. Dopóki nie zdarzyło się to, czego nie zapomnę nigdy. Mieszkałam w pięknym domu na wsi. Lecz kilka lat temu mój dom spłoną a w raz z nim mój ukochany tata… Razem z moją mamą i młodszym bratem zostałyśmy bez dachu nad głową. Od gminy dostawałyśmy zapomogę, ale to nie wystarczało na życie. Przez rok mieszkałyśmy u cioci w mieście. Ale ile można korzystać z czyjejś dobroci… W końcu mama dostała pracę w sklepie i nareszcie miałyśmy trochę pieniędzy. Szukałyśmy ofert w gazetach o wynajmowaniu taniego mieszkania, ale na nic nam nie starczało. W końcu mama wytrzeszczyła oczy ze zdumienia. W jednej z gazet był dom do kupienia po bardzo niskiej cenie. Pojechałyśmy tam z ciocią. Jak się okazało dom był niedaleko sklepu, w którym pracowała mama! W środku panował nieporządek. Widać, że to mieszkanie było bardzo stare. Na ścianach wisiały portrety dziwnych dla mnie ludzi. Mama nawet się nie zastanawiała tylko od razu wzięła kredyt i kupiła dom. Nie podobał mi się ten pomysł, bo dom wydawał mi się straszny. Przez tydzień go sprzątaliśmy. A i tak dom nadal wyglądał tak jak na początku. Jakby coś nie chciało żeby był tu porządek. Mama nie zgodziła się na wyrzucenie starych obrazów wiec wisiało ich pełno po korytarzach. Nie lubiłam na nie patrzeć. Nadeszła pierwsza noc. Czułam się dziwnie jakby coś było w moim pokoju, ale tego nie widziałam. Brzuch bolał mnie. To było dziwne uczucie nie potrafię nawet tego określić. Przez całą noc nie zmrużyłam oka. Na samą myśl o kolejnej robiło mi się niedobrze! Opowiedziałam o wszystkim mamie, ale ona tylko zaczęła się śmiać. Przeczytałam w jednej z gazet, że gdy duch jest w pobliżu to czuję się jego obecność. Mój pokój znajdował się na poddaszu. Okno było pochyłe, więc deszcz bębnił w szyby. Położyłam się spać. W nocy obudziłam się, bo było mi bardzo zimno. Spojrzałam na okno i wrzasnęłam z przerażenia od pola na oknie była odbita czyjaś ręka!!! Przecież deszcz by to rozmył! A po drugie nikt nie dałyby rady wyjść na moje okno najwyżej przy pomocy drabiny a jej nie było!!! Mama próbowała to wszystkimi możliwymi sposobami wyjaśnić. Ale nie dało się. Wtedy zaczęłam wierzyć w zjawiska paranormalne. Często na przykład radio się pogłaśniało lub przyciszało samo. Woda zaczynała płynąć z kranu, choć nikt jej nie przekręcił. Pisałabym o jeszcze dużej ilości dziwnych zjawisk w tym domu, ale mam za mało miejsca. To, dlatego ten dom był taki tani. To, dlatego w gazecie było napisane „ Szybko załatwione formalności”. Myślałam po kolejnej nieprzespanej nocy. Koleżanki w szkole powiedziały żebym zrobiła parę zdjęć w nocy. To mnie przekona, że coś jest albo tylko mi się wydaje. Baśka pożyczyła mi aparat przez pół nocy robiłam zdjęcia. Po południu je wywołałam, lecz nic na nich nadzwyczajnego nie było. Kupiłam nową kliszę i schowałam aparat do szuflady tak na wszelki wypadek. Lecz już się nie bałam wiedziałam, że nic mi nie grozi. Którejś nocy znów poczułam dziwne zimno na plecach. Wyjęłam aparat z szuflady i zaczęłam robić zdjęcia. Rano poszłam z koleżankami do fotografa i aż oniemiałam. Nie byłam sama. Na fotografii ktoś był. W otwartych drzwiach stała dziwna postać!!! Była ze mną także w tedy, gdy rano czesałam włosy i postanowiłam zrobić sobie zdjęcie. Była na każdym ze zdjęć!!! Byłam przerażona. Pokazałam to mamie. Ona od razu postanowiła sprzedać tan dom. Nigdy tego nie zapomnę.



Binarne DNA

Mówi się że kiedy zrobisz komuś zdjęcie to jego dusza zostaje w nim uwięziona. Między innymi wierzyli w to Indianie, dla których wielką tragedią było to gdy ktoś namalował ich portret czy zrobił im zdjęcie.

Nie wiem tak naprawdę od czego mam zacząć... Może zaczniemy w ten sposób. Czy wiesz co to jest „Pierwotna Zupa” ? Jest to niezmierzony ocean pierwiastków które chaotycznie się poruszają. Robiły tak przez miliony lat, w końcu w pewnych okolicznościach które ciągle pozostają dla nas zagadką, pierwiastki połączyły się i utworzyły pierwszy na świecie organizm jednokomórkowy.

To naprawdę bardzo okrojona wersja wydarzeń ale jestem pewien że załapałeś mniej więcej o co mi chodzi. Przenieśmy się teraz o jakieś kilka miliardów lat do przodu, do początku lat 90’, kiedy to dostęp do internetu zaczął gwałtownie rosnąć. Praktycznie co sekundę do sieci został podłączany coraz to nowy komputer.

Tryliony bajtów przesyłane z komputera na komputer, od firmy do firmy za pośrednictwem internetu. Z prędkością światła mogłeś (i dalej możesz) pobrać z internetu muzykę, pliki tekstowe i to co nas najbardziej interesuje : zdjęcia. Teraz zastanówmy się przez chwilę, jeżeli