PES&FIFA Forum
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy na nowe forum! Więcej info na PW!
Update: 6/11/2012
 
Strony: [1] 2 3   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Getafe CF by Shoushan l 2 sparing  (Przeczytany 7077 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Shoushan
Moderator Globalny
Piłkarz Ekstraklasy
*****
Offline Offline

Wiadomości: 182



Zobacz profil
« : Lipiec 08, 2012, 20:33:41 »

Jak to u mnie musi być, 2 słowa wstępu. Gram w FIFIE, poziom - zawodowiec. Pewnie po jakimś czasie będę musiał zmienić, ale nie o tym mowa. Akcja dzieje się w sezonie 11/12. Szejkowie obejmują klub, blablabla. A, zapomniałbym, podziękowania dla PF za wybór klubu Mrugnięcie Zaczynajmy!

Manuel Pellegrini nowym szkoleniowcem Getafe!



O nowym trenerze mówiło się już od dawna, padały nazwiska takie jak Miguel Lotina czy Frank de Boer ostatecznie zdecydowano się na tego najbardziej doświadczonego a zarazem utytułowanego, mowa tu o Manuel'u Pellegrini. Trener który miał już do czynienia z Realem Madryt czy Villarrealem. Teraz przyszedł czas na Getafe, nowe doświadczenie, nowy sztab, nowa praca. "Jestem człowiekiem niezwykle zmiennym, raz potrenuję tu, raz tam. Teraz przyszedł czas na Getafe, gdzie mam nadzieję, zostanę na dłużej. Cieszy mnie, że tak dobrze dogaduje się z zarządem, bo w tej pracy, współpraca stoi na pierwszym miejscu. Mierzymy wysoko, choć wiemy, że w lidze jaką jest hiszpańska, nigdy nie jest łatwo. Transfery mam już przygotowane, zdradzę tylko, że wszyscy będą zachwyceni." - te słowa padły z ust Pellegriniego na dzisiejszej konferencji prasowej. Jak można zauważyć po wypowiedzi nowego szkoleniowca, Getafe będzie chciało w końcu zaistnieć, pokazać się z tej lepszej strony, niżeli 16 lokata...

Czas na przebudowę...



Sezon 10/11 - 16 miejsce i cudem uratowane utrzymanie. "Mierzymy wysoko" mówił Pellegrini, nikt nie spodziewał się jednak, co zrobi, aby tej obietnicy dotrzymać. Beckham, Saha, Capdevila, Robero Carlos, Henry, i Van Nisterloy to nowe gwiazdy Getafe. Wydaje się nieprawdopodobne, a jednak. Łączna kwota wszystkich piłkarzy sięga 92 milionów euro, lecz szejkowie nie zamierzali odpuścić. Z klubu pożegnało się też kilku klasowych zawodników. Michael opuścił drużynę na rzecz Valencii, Nietoperze zapłacili 2,5 mln. euro. Diego Castro powędrował do Osasuny, transakcja wyniosła 6 mln euro. Miku dołączył do ekipy Ajaxu, działacze z Amsterdamu wyłożyli 4 mln. euro.

Kadra na sezon 2011/2012:




Reszta jutro.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 12, 2012, 12:25:34 wysłane przez Shoushan » Zapisane

Plumber.
Administrator
Piłkarz III ligi
*****
Offline Offline

Wiadomości: 105


Manchester United - One Love!


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : Lipiec 08, 2012, 20:49:13 »

Rozpierdalasz system człowieczku. Sorry za łamanie regulaminu, ale tu to jest potrzebne Uśmiech. Jedziesz Uśmiech! Właśnie dlatego ubiegałem się moda dla Ciebie..
Zapisane



\\\"Dobry gol to taki, który jest zarazem piękny i ważny" - Eric Cantona.
Lavezzi #22
Piłkarz A klasy
*
Offline Offline

Wiadomości: 34



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Lipiec 08, 2012, 20:55:46 »

Rozpierdalasz system człowieczku. Sorry za łamanie regulaminu, ale tu to jest potrzebne Uśmiech. Jedziesz Uśmiech! Właśnie dlatego ubiegałem się moda dla Ciebie..

Rozpie*dala system? Co masz na myśli tym? Jak dla mnie to dobra kariera, ale nie taka co rozpie*dala system... Nie ma nic takiego czego by nie było w karierach na PL czy tu.

Co do kariery to kadra bardzo dobra, zastanawia mnie jak sobie poradzi staruszek Carlos, liczę na jego lewą nogę. Powodzenia.
Zapisane
Plumber.
Administrator
Piłkarz III ligi
*****
Offline Offline

Wiadomości: 105


Manchester United - One Love!


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : Lipiec 08, 2012, 21:03:18 »

Rozpierdalasz system człowieczku. Sorry za łamanie regulaminu, ale tu to jest potrzebne Uśmiech. Jedziesz Uśmiech! Właśnie dlatego ubiegałem się moda dla Ciebie..
Rozpie*dala system? Co masz na myśli tym? Jak dla mnie to dobra kariera, ale nie taka co rozpie*dala system... Nie ma nic takiego czego by nie było w karierach na PL czy tu.
Rozwala swoim pomysłem i tym, że jest Uśmiech. Kochany modek Uśmiech. Wiesz chodzi dobry wybór klubu i super wstęp. Uśmiech.
Zapisane



\\\"Dobry gol to taki, który jest zarazem piękny i ważny" - Eric Cantona.
PortoFan
Gość
« Odpowiedz #4 : Lipiec 08, 2012, 21:03:36 »

oo Pellegrini, pamiętam go właśnie z pracy w Realu, wówczas wraz z Barcą szły łeb w łeb po mistrzostwo, ale Real przegrał, w dodatku znowu dostali w 1/8 LM.
Nowe transfery, miodzio, Henry, Van Nistelrooy, Becks, Roberto Carlos i Saha - cudo Uśmiech
Nie mogę się doczekać ich w akcji.
Zapisane
Lavezzi #22
Piłkarz A klasy
*
Offline Offline

Wiadomości: 34



Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Lipiec 08, 2012, 21:05:06 »

Rozpierdalasz system człowieczku. Sorry za łamanie regulaminu, ale tu to jest potrzebne Uśmiech. Jedziesz Uśmiech! Właśnie dlatego ubiegałem się moda dla Ciebie..
Rozpie*dala system? Co masz na myśli tym? Jak dla mnie to dobra kariera, ale nie taka co rozpie*dala system... Nie ma nic takiego czego by nie było w karierach na PL czy tu.
Rozwala swoim pomysłem i tym, że jest Uśmiech. Kochany modek Uśmiech. Wiesz chodzi dobry wybór klubu i super wstęp. Uśmiech.

Dobra rozumiem. Chichot
Zapisane
makapaka.
Administrator
Kapitan
*****
Offline Offline

Wiadomości: 287


Milan <33


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Lipiec 08, 2012, 21:53:46 »

Dobrany klub znakomicie. Trochę transfery mi się nie podobają, ale Ci zawodnicy niedługo odejdą i ciekawe wtedy kogo kupisz. Powodzonka Panie Modzie!
Zapisane

Norbi 21
Piłkarz A klasy
*
Offline Offline

Wiadomości: 41



Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Lipiec 08, 2012, 23:07:21 »

Zarówno trener jak i klub mi się podoba, z pomocą kasy od szejków porządnie wzmocniliście kadrę i w tym sezonie możecie realnie myśleć o walce o pierwszą trójkę.
Zapisane
Santi6
Piłkarz I ligi
**
Offline Offline

Wiadomości: 155


Im cięższa jest walka, tym wspanialsze zwycięstwo


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Lipiec 09, 2012, 10:11:44 »

Team jak nic  Mrugnięcie
Powodzenia i wytrwałości życzy seria serków Bakuś  Chichot Chichot Mrugnięcie
Zapisane


Shoushan
Moderator Globalny
Piłkarz Ekstraklasy
*****
Offline Offline

Wiadomości: 182



Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Lipiec 09, 2012, 16:11:10 »

Galaktyczni znowu razem!



Pellegrini dokonał rzeczy wspaniałej, kibice wieżą, że kupno tych starych wyjadaczy jak najbardziej się opłaci. Największe wrażenie ze wszystkich zakupionych zawodników zrobiła trójka galaktycznych - Carlos, Beckham i Van Nistelrooy. Grali razem w eikipie Królewskich, teraz zagrają w Getafe. Są zgrani, znakomicie się dopełniają. Ale co o tym myślą? "To piękne, że znów się spotykamy. Graliśmy razem przez tyle lat, teraz przyszedł czas na powtórkę. Getafe jest ostatnio w dołku, a my pomożemy jej się z niego wydostać" powiedział David Beckham. "Znów się spotykamy i znów chcemy zaistnieć. Getafe to piękny klub, choć jak wiadomo przeżywa okres gorszej gry. Łatwo nie będzie - Real, Barcelona czy Valencia to mocne drużyny, mam jednak nadzieję, że uda nam się wskoczyć do pierwszej piątki ligi." powiedział Carlos. Oczekiwania są spore, skład jest mocny ale czy Getafe sprosta wyznaczonemu zadaniu? Miejmy nadzieję.

3 sparingi przed sezonem!



sezon tuż, tuż, zanim jednak nastąpi inauguracja, Getafe rozegra 3 mecze sparingowe. Pierwsze spotkanie zostanie rozegrane z Palermo u siebie. Kolejnym rywalem jest AS Nancy, tym razem na wyjeździe. Spotkaniem które zakończy sezon przygotowawczy będzie mecz z Genoa (om?), po raz kolejny u siebie. Rywale nie wydają się być bardzo wymagający, nie mniej jednak do każdego spotkania trzeba podejść z respectem do przeciwnika.
Zapisane

makapaka.
Administrator
Kapitan
*****
Offline Offline

Wiadomości: 287


Milan <33


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Lipiec 09, 2012, 16:12:44 »

No faktycznie, wielka tercet znów razem na murawie. Oby szło im tak samo jak w innej części Madrytu Chichot .
Sparing partnerzy dobrzy, na wysokim poziomie. Ciekawi mnie Palermo zobaczymy jaki będzie wynik.
Zapisane

barthez.
Moderator Globalny
Piłkarz Ekstraklasy
*****
Offline Offline

Wiadomości: 199


"C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥


Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : Lipiec 09, 2012, 16:23:32 »

Ależ gwardia w Getafe! Ciekawie się to rozwija. Pamiętam jak ten klub mierzył się w Pucharze UEFA / Lidze Europejskiej z Bayernem Monachium. Przerwijcie hegemonię Barcelony i Realu, może to jeszcze zbyt wygórowane założenia, ale może coś z tego wyjdzie.
Zapisane
PrzybyL#10.
Piłkarz IV ligi
*
Offline Offline

Wiadomości: 93