Aktualności: Zapraszamy na nowe forum! Więcej info na PW!

1  Hyde Park. / Zabawy / Odp: Kupmy sobie.. coś : Lipiec 19, 2012, 18:31:07
2  Hyde Park. / Zabawy / Odp: Kupmy sobie.. coś : Lipiec 19, 2012, 18:03:38
118
3  Hyde Park. / Zabawy / Odp: Kupmy sobie.. coś : Lipiec 19, 2012, 14:47:47
116
4  Kariery. / Managery. / Odp: European Best League ! Bayern i Barca wygrywają ! : Lipiec 19, 2012, 13:01:56
lód
10  Hyde Park. / Zabawy / Odp: Zaczynamy słowo od ostatniej litery : Lipiec 17, 2012, 18:52:49
TVN
Pierwszy kwadrans super zagraliśmu gdzie przez pierwszych osiem minut udało się strzelić aż 2 bramki,ale w 2 połowie już lepiej zaczął grać OL i całe szczeście udało nam się utrzymać prowadzenie i wygrać 2:1 i zgarnąć pierwsze 3 pkt w sezonie Uśmiech
15  Kariery. / Managery. / Odp: European Best League ! Transfer zakończone ! : Lipiec 16, 2012, 14:05:10
Jeżeli sprzedajcie zawodników do drużyn spoza ligi, sprzedajecie za pół ceny z transfermartk, a nie za całą !!! Proszę to zmienić, bo jeżeli nie zawodnicy odejdą za darmo !!! Proszę jeszcze o podsumowanie budżetów na końcu postu z transferami !!!

Chłopie, weź ty już nic nie kombinuj. Trzeba było to pisać na początku, a nie teraz gdy transfery zrobione i taktyki wstępnie obmyślane.

Trzeba było czytać cały 1 post.

"3. Sprzedac zawodnika można w ten sam sposób co w podpunkcie a)., lub do innej drużyny z poza ligi za połowe ceny na transfermartk.de"