PES&FIFA Forum
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy na nowe forum! Więcej info na PW!
Update: 6/11/2012
 
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Ulubieńcy ze stadionów  (Przeczytany 1532 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Suchy
Piłkarz Okręgówki
*
Offline Offline

Wiadomości: 64


 Kocham Arsenal, kocham Werder. 


Zobacz profil
« : Lipiec 17, 2012, 16:39:14 »

Myślę że przyda się taki wątek, chodzi o to by każdy napisał jakiego piłkarza najbardziej lubi, za co itd.
Ja zacznę:

Uwielbiam oglądać grę Georga Besta. Wprawdzie jestem za młody by pamiętać jego fantastyczną grę ale na szczęście jest takie coś jak YouTube gdzie znajdują się jego najpiękniejsze akcje, gole, asysty. Po obejrzeniu tych nielicznych filmów zakochałem się w jego stylu gry, wszystko wyglądało jakby przychodziło mu z łatwością. Z tego samego powodu lubię Raula. Mimo iż grywał przeciwko memu Werderowi w Bundeslidze nie widziałem od niego lepszego snajpera w Niemczech przez ostatnie kilka lat. Mam wrażenie jakby Lewandowski przy nim był zwykłym drewnem (przy nim, w każdym razie nie mówię że tak rzeczywiście jest). W mojej wymarzonej jedenastce w bramce postawiłbym Van der Sara. Jego interwencje były klasy światowej i będzie mi go brakowało w składzie United, rywala mego kochanego Arsenalu. To są moi ulubieńcy ze starej gwardii, z obecnie młodych piłkarzy wskazałbym Messiego, RvP, Xaviego, Iniestę i Ibrahimovicia.


Zapisane

TureckiRumun
Newsman.
Piłkarz A klasy
*
Offline Offline

Wiadomości: 40


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Lipiec 17, 2012, 16:59:19 »

Ja uwielbiam oglądać Raula, kiedyś kochałem real, ale kiedy sprzedali raula bo cr chciał 7.. to wg mnie już przeszło granice. Teraz to już wg mnie nie ma znaczenia jakie wyniki mają. Gran Derbi nawet nie oglądam bo teraz to wg mnie jest g*wno warte. Od kiedy Mou jest w realu i perez to ten klub wg mnie się stacza.
Kolejny to Pippo Inzaghi.. typowy cwaniak który jest nielubiany bo gra na spalonych, nic nie umie tylko dostawi nogę albo głowę, ale ja to właśnie u niego lubię.
Kolejny to Artur Boruc - te jego pajacyki były niesamowite, a też czasem jak wykonał robinsonadę to ahh i ohh...
Zapisane
ExTRemE
Piłkarz II ligi
**
Offline Offline

Wiadomości: 147



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Lipiec 17, 2012, 18:23:40 »

Ja tak samo uwielbiam oglądać Georga Besta, po prostu urodzony z piłką przy nodze szkoda, że przez imprezy i alkohol zniszczył sobie karierę. Kolejny zawodnik, którego podziwiam to Eric Cantona kocham jego styl gry, zawsze 100  walki i zaciętości. Następny zawodnik Zinedine Zidane jest moim wzorcem (gram w klubie na takiej samej pozycji), genialny zawodnik, który osiągnął wszystko. Kolejny zawodnik to Paolo Maldini wielki piłkarz, który całe życie poświęcił jednemu klubowi, za to go niezmiernie cenię zawsze grał na równym poziomie. Następny to Raul elegancka gra, zawsze fair, wzór dla mnie na boisku i poza nim. Ryan Giggs genialny skrzydłowy, który od wielu wielu lat króluje w United, uwielbiam go za to, że nigdy nie zmienił klubu, podkreślając przywiązanie do klubu. Gennaro Gattuso niezwykle waleczny, zawsze gra do końca to u niego lubię. Alan Shearer genialny napastnik po prostu mistrz tej pozycji. Andrea Pirlo świetny psychiczne, elegancka gra, nigdy nie panikował, jeden z najlepszych środkowych pomocników w historii. Z tych obecnych czasów to Cristiano Ronaldo nie podzielam jego zachowań pozaboiskowych ale to już przeszłość, genialne występy w United i Realu, szybkość, warunki fizyczne tysiące godzin spędzonych na treningach, ultra sportowy tryb życia za to go cenię. Andres Iniesta cenię go za szacunek do innych klubów, dla mnie to taki cichy magik, który jednym zagraniem potrafi rozbroić obronę rywali. Iker Casillas genialny bramkarz, zawsze szacunek dla innych, nie szuka rozgłosu uwielbiam go za to. Neymar pewnie ktoś powie, że to gwiazdeczka, przereklamowany dla mnie nie, Robinho, Ronaldinho każdy Brazylijczyk zaczynał w lidze brazylijskiej i tak się wybijał, triki Neymara po prostu niszczą system za to go lubię. Jak na razie to tylę
Zapisane

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Strona wygenerowana w 0.093 sekund z 18 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

reallife forumdlahistorykow umbercja diorako mapa