PES&FIFA Forum
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy na nowe forum! Więcej info na PW!
Update: 6/11/2012
 
Ankieta
Pytanie: Jak oceniasz moją karierę ?
Świetna - 1 (11.1%)
Bardzo Dobra - 4 (44.4%)
Dobra - 3 (33.3%)
Średnia - 1 (11.1%)
Słaba - 0 (0%)
Tragedia - 0 (0%)
Głosów w sumie: 8

Strony: [1] 2 3 ... 5   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Everton by ExTRemE | Trudne spotkanie z Sunderlandem  (Przeczytany 13008 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
ExTRemE
Piłkarz II ligi
**
Offline Offline

Wiadomości: 147



Zobacz profil
« : Lipiec 06, 2012, 19:46:43 »

Gra: PES 12
Patch: PesEdit 3.4
Czas: 10 min
Poziom: Professional

Everton to najstarszy angielski pierwszoligowiec. Został założony w 1878 roku pod nazwą St. Domingo FC, jednak już rok później przekształcił się w Everton Football Club. W 1888 roku wraz z jedenastoma innymi klubami założył angielską ekstraklasę. Już dwa lata później został wicemistrzem Anglii, zaś w 1891 roku wygrał po raz pierwszy te rozgrywki. Pierwszy raz w rozgrywkach Pucharu Anglii Everton zwyciężył w 1906 roku pokonując w finale 1:0 Newcastle United po golu Alex Younga. Po 63 latach gry w najwyższej klasie rozgrywkowej w Anglii, klub spadł do drugiej ligi. Absencja trwała trzy kolejne lata. Ostatnim triumfem w The Football League było zwycięstwo w 1987 roku. Ostatni raz Everton wygrał Puchar Anglii w 1995 roku.Jedynym jak do tej pory sukcesem w pucharach europejskich było zwycięstwo Pucharu Zdobywców Pucharów w sezonie 1984/85. Najpierw pokonał irlandzki University College Dublin, a następnie Inter Mediolan, Fortunę Sittard oraz Bayern Monachium. W finale Everton pokonał Rapid Wiedeń.

Pełna nazwa: Everton Football Club
Przydomek: The Toffees (Toffi)
The Blues (Niebiescy)
The Peoples Club (Klub Narodu)
The School of Science (Szkoła Nauki)
Barwy: niebiesko-białe
Liga: Premier League
Debiut w najwyższej lidze: 1888 (jeden z założycieli)
Stadion: Goodison Park, Liverpool
Prezes: Bill Kenwright
Trener: David Moyes

Isco na Goodison Park ??


Nowy sezon zbliża się wielkimi krokami więc wszystkie drużyny Premier League szukają wzmocnień. Także menedżer Evertonu David Moyes szuka nowych zawodników. Jednym z pierwszych zakupów ma być Hiszpański pomocnik Malagi - Isco. Jest to młody, bo 20 letni, ofensywny pomocnik. W klauzuli zawodnika jest zapisana suma 8 mln €, zatem nie tak dużo jak na taki duży talent. Moyes już dawno był zainteresowany tym zawodnikiem jednak jeszcze nie zdecydował się na jego zakup, teraz menedżer Evertonu jest podwójnie zmotywowany do kupna zawodnika po tym jak Cahill ogłosił, że nie przedłuży kontraktu z obecnym pracodawcą. Czy ostatecznie Hiszpan trafi na Goodison Park tego dowiemy się w najbliższych dniach.

Everton zainteresowany Meksykaninem


Drugi zawodnik, którym interesuje się Everton to Meksykanin z Tottenhamu - Giovani Dos Santos. Zawodnik ostatnio był na wypożyczeniu w Racingu Santander gdzie grał całkiem nieźle. Teraz Meksykanin wrócił to Tottenhamu, ale zadeklarował, że chce odejść z obecnego klubu. David Moyes bardzo chce ściągnąć utalentowanego zawodnika na Goodison Park ponieważ potrzebuje kogoś przebojowego na skrzydło. Piłkarz ma kosztować "tylko" 5 mln €, więc Moyes nie powinien się nawet zastanawiać, choć Dos Santosem interesują się także inne kluby takie jak: Betis Sevilla, Atletico Madryt czy Fulham


« Ostatnia zmiana: Lipiec 12, 2012, 13:14:54 wysłane przez ExTRemE » Zapisane

ĽïŽåÇkÖş
VIP
Piłkarz IV ligi
***
Offline Offline

Wiadomości: 79



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Lipiec 06, 2012, 19:49:23 »

Druga kariera Chichot
Początek niezły ciekawe cele. Isco i Giovanni są wielkimi talentami. Mogą być sporym wzmocieniem  Uśmiech
Everton - oj leni55 się wkurzy Duży uśmiech Powodzenia Mrugnięcie
Zapisane
makapaka.
Administrator
Kapitan
*****
Offline Offline

Wiadomości: 287


Milan <33


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Lipiec 06, 2012, 19:53:16 »

Super, czekałem na Everton. Isco wielki talent, ale wątpie żeby go Malaga puściła. Klub się rozwija, LM zawita do zespołu a Everton tego nie może zapewnić.
Za to Dos Santos świetny pomysł, w Spurs wcale nie gra może w Liverpoolu mu pójdzie ?
Zapisane

Shoushan
Moderator Globalny
Piłkarz Ekstraklasy
*****
Offline Offline

Wiadomości: 182



Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Lipiec 06, 2012, 19:54:54 »

A jednak wybrałeś Everton, szkoda tylko, że nie w Fifie.
Ciekawe cele transferowe, szczególnie osoba Dos Santosa. Powodzenia i wytrwałości Mrugnięcie
Zapisane

ExTRemE
Piłkarz II ligi
**
Offline Offline

Wiadomości: 147



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Lipiec 06, 2012, 21:02:25 »


Brazylijczyk w Evertonie ?


Kolejne wieści transferowe dochodzą z Angielskich mediów, według Daily Mirror brazylijski napastnik Spartaka Moskwa, Welliton jest bliski podpisania umowy z zespołem z Goodison Park. Welliton to doświadczony 2-letni atakujący. Obecnie występuje w drużynie ze stolicy Rosji  Spartaku Moskwa. Sam zawodnik niedawno przyznał, że chce opuścić swój dotychczasowy klub i jako cel obiera sobie grę w Angielskiej Premier League. Po tych słowach wiele klubów z Anglii zastanawia się nad sprowadzenie Brazylijczyka, jednym z tych klubów jest Everton, który oferuje za napastnika 10 mln €.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 06, 2012, 21:05:36 wysłane przez ExTRemE » Zapisane

makapaka.
Administrator
Kapitan
*****
Offline Offline

Wiadomości: 287


Milan <33


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Lipiec 06, 2012, 21:06:21 »

Oj nie wiem czy Brazylijczyk sprawdzi się w Anglii. Ja bym stawił na kogoś bardziej obytego z Anglią.
Zapisane

leni55
VIP
Piłkarz I ligi
***
Offline Offline

Wiadomości: 156


ble ble ble


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Lipiec 06, 2012, 21:08:44 »

Ehh ten Everton Duży uśmiech No cóż Duży uśmiech
Początek ładny, estetyczny. Zgadzam się z Makapaka. raczej powalczyłbym o kogo innego. Może Mandzukic i masz Chorwacki napad?
Zapisane


"Nienawidzę mówić o piłce nożnej. Po prostu w nią gram." (Robbie Fowler)
"Liverpool FC został stworzony dla mnie, a ja dla Liverpoolu" (Bill Shankly)
"Problem z sędziami jest taki, że znają zasady, ale nie znają gry." (Bill Shankly)
ExTRemE
Piłkarz II ligi
**
Offline Offline

Wiadomości: 147



Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Lipiec 06, 2012, 21:40:10 »


Nie Welliton to kto ?


Transfer Wellitona do Evertonu to czysta fikcja, to tylko kolejna nie sprawdzona plotka. Tak o plotce łączącej Wellitona z angielskim klubem mówił menedżer Evertonu David Moyes. Po tej wypowiedzi, angielskie media nadal spekulują kto przejdzie do ekipy z Liverpool'u. Portal Sky Sports dziś w południe podał informację jakoby do klubu z Goodison Park miał dołączyć jeden zawodnik z dwójki Pablo Osvaldo, Mario Mandzukić. Ten pierwszy obecnie występuje w Romie, ma 26 lat, z pochodzenia jest Argentyńczykiem. Osvaldo cechuje dobra gra głową oraz dobre warunki fizyczne. Drugi z nich obecnie występuje w Wolfsburgu, ma także 26 lat, z pochodzenia jest Chorwatem. Moyes może bardziej chcieć sprowadzić do siebie Mandzukićia po bardzo dobrych występach na Euro. Wiadomo jest tylko jedno, że obaj zawodnicy za małe pieniądze nie zmienią klubu, obaj bowiem kosztują 15 mln €.

Nowy zawodnik na Goodison Park


Dziś po południu został przedstawiony nowy zawodnik Evertonu, Meksykanin - Giovani Dos Santos. Zawodnik kosztował 7 mln €, a nie jak się spodziewano 5 mln €. Meksykanin podpisał 4-letni kontrakt na mocu którego będzie zarabiał 45 tyś € tygodniowo. Dos Santosem interesował się w ostatnim czasie Athletic Bilbao, który oferował zawodnikowi większe zarobki jednak ten nie chciał ruszać się z Anglii, i podpisał kontrakt z Evertonem
« Ostatnia zmiana: Lipiec 06, 2012, 21:51:41 wysłane przez ExTRemE » Zapisane

makapaka.
Administrator
Kapitan
*****
Offline Offline

Wiadomości: 287


Milan <33


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Lipiec 06, 2012, 21:41:48 »

Ooo tak Mandzukić to jest to Chorwacki napad coś pięknego.
Cieszy Dos Santos, ładnie będzie zarabiał i myślę że i podobnie grał.
Zapisane

ExTRemE
Piłkarz II ligi
**
Offline Offline

Wiadomości: 147



Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Lipiec 06, 2012, 21:47:45 »

Głosujcie w ankiecie
Zapisane

Lukewarm
Piłkarz B klasy
*
Offline Offline

Wiadomości: 22


Disco-Polo Fan! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Lipiec 06, 2012, 21:49:22 »

Jak na razie jedyna klubowa kariera na forum, mam nadzieję że szybko się to zmieni.

Dos Santos to na prawdę dobry zawodnik i mam nadzieję, że się u Ciebie sprawdzi. Do tego "+" za realny transfer.

A co do drugiego transferu to liczę na Mandzukića.

Cytuj
"ma 2 lat" (...) "ma także 2 lat"
What?!
Zapisane


ExTRemE
Piłkarz II ligi
**
Offline Offline

Wiadomości: 147



Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : Lipiec 06, 2012, 21:52:34 »

What?!
Mam problemy z klawiaturą 6 i 5 mi się czasem zacina ale już poprawione
Zapisane

henry14
Piłkarz B klasy
*
Offline Offline

Wiadomości: 15


Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : Lipiec 06, 2012, 21:55:05 »

Czyli jednak Everton Chichot Co do transferu to Mandżukić jak najbardziej tak. Realny transfer moim zdaniem, a w dodatku sam wpadłem na taki pomysł w mojej karierze Chichot
Zapisane
Jaxok
Newsman.
Król Strzelców
*
Offline Offline

Wiadomości: 246



Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : Lipiec 07, 2012, 17:22:06 »

Gio dos Santos wprowadzi wiele do twojej drużyny Uśmiech Mario Mandżukic myślę, że zasili twoją drużynę Mrugnięcie
Kariera bardzo ładna Chichot
Zapisane


W ogóle to cały piłkarski świat jest taki biedny, że Barcelona istnieje :'(.
RemY
VIP
Piłkarz A klasy
***
Offline Offline

Wiadomości: 37



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #14 : Lipiec 07, 2012, 20:24:40 »

Kariera bardzo porządna. Oby tak dalej.

G. Dos Santos na Godison Park to coś świetnego. W Spurs nie grał prawie w ogóle, a w twoim Evertonie, mam nadzieję, zacznie błyszczeć.

A na twoim miejscu wybrałbym Mandźiukicia.
Zapisane

Strony: [1] 2 3 ... 5   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Strona wygenerowana w 0.431 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

carstworosyjskie gangsa bizancjum zlotahodowla11 krolestwowegier