PES&FIFA Forum
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy na nowe forum! Więcej info na PW!
Update: 6/11/2012
 
Strony: 1 [2] 3   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Getafe CF by Shoushan l 2 sparing  (Przeczytany 7029 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Santi6
Piłkarz I ligi
**
Offline Offline

Wiadomości: 155


Im cięższa jest walka, tym wspanialsze zwycięstwo


Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : Lipiec 10, 2012, 00:54:01 »

Aż chce się wracać do dawnych lat. Wtedy Real był cudowny... Teraz będzie Getafe...
Zapisane


Shoushan
Moderator Globalny
Piłkarz Ekstraklasy
*****
Offline Offline

Wiadomości: 182



Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : Lipiec 10, 2012, 16:28:20 »




Mecz sparingowy

9` Ruud van Nistelrooy, 76` Louis Saha, 84` Roberto Carlos - - - 87` Miccoli

Spotkanie od samego początku zostało zdominowane przez miejscowych. Gra toczyła się na połowie Palermo, a Getafe było bliskie zdobycia bramki. Udało się to w 9 minucie RVN. Holender zdecydował się na strzał zza linii pola karnego, piłka wpadła tuż obok lewego słupka. van Nistelrooy był tego wieczora bardzo widoczny, łatwo dochodził do sytuacji bramkowych, niestety - zawodziła go skuteczność. Na drugą bramkę musieliśmy czekać dopiero do drugiej połowy, a konkretniej 76 minuty, kiedy to na 2:0 podwyższył Louis Saha. Reprezentant Francji wykorzystał znakomite podanie od Pedro Leona, pokonując bezradnego golkipera Napoli. Autorem trzeciej bramki w 84 minucie był Roberto Carlos. Brazylijczyk w swoim stylu kropnął zza pola karnego, piłka odbiła się od słupka, po czym powędrowała do siatki. Goście odpowiedzieli zaledwie jednym trafieniem, bramkę zdobył Miccoli, który wykorzystał niefrasobliwość obrońców Getafe.





Taki wygląd odpowiada?
Skomentuje Wam wieczorem.
Zapisane

Santi6
Piłkarz I ligi
**
Offline Offline

Wiadomości: 155


Im cięższa jest walka, tym wspanialsze zwycięstwo


Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : Lipiec 10, 2012, 16:35:21 »

No fenomenalne gole RVN, Sah'y i Carlos'a. Styl jest dobry, choć czegoś mi w nim brakuje  Mrugnięcie
Zapisane


PortoFan
Gość
« Odpowiedz #18 : Lipiec 10, 2012, 16:38:57 »

Aaaa.... moi ulubieńcy Ruud i Roberto Chichot strzelają dwa gole. Louis Saha, kolejny znany piłkarz, grał bodajże w MU swego czasu Uśmiech

Opis bardzo dobry, krótki, zwięzły i każdy może przeczytać, brakuje mi jednak filmu z bramkami czy skrótów oraz przede wszystkim screenów Uśmiech
Chciałbym zobaczyć gola Carlosa Uśmiech
Zapisane
Suchy
Piłkarz Okręgówki
*
Offline Offline

Wiadomości: 64


 Kocham Arsenal, kocham Werder. 


Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : Lipiec 10, 2012, 17:51:18 »

Pewne zwycięstwo z silnym przeciwnikiem pokazuje że w najbliższym sezonie nie będziecie chłopcem do bicia.


podwyższył Louis Saha. Reprezentant Francji wykorzystał znakomite podanie od Pedro Leona,
On nadal gra w kadrze?  Język Sorki że się czepiam bo nie powinienem się czepiać.  Chichot

Moim zdaniem styl dobry ale treści i grafiki za mało. Gdy tu wszedłem pomyślałem że z pośpiechu dałeś tak mało i uzupełnisz potem.  Mrugnięcie
Stylu nie musisz zmieniać ale fajnie by było gdybyś go poszerzył.
Zapisane

makapaka.
Administrator
Kapitan
*****
Offline Offline

Wiadomości: 287


Milan <33


Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : Lipiec 10, 2012, 18:19:11 »

Piękna wygrana. Meczu z Palermo najbardziej się obawiałem ale zdałeś ten test na 6+.
Wszystko ładnie i schludnie wygląda.
Zapisane

Shoushan
Moderator Globalny
Piłkarz Ekstraklasy
*****
Offline Offline

Wiadomości: 182



Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : Lipiec 11, 2012, 13:13:12 »


Straszna kontuzja Carlosa, nie zagra przez 3 miesiące.



Na dzisiejszym porannym treningu nowy nabytek Getafe - Roberto Carlos doznał strasznej kontuzji. Podczas wykonywania wślizgu poważnie naderwał pachwinę, jego przerwa będzie trwała przez 3 miesiące. Co ciekawe, Carlos wyznał też, że nie wie, czy będzie w stanie grać w kolejnym sezonie... Czy to koniec kariery tego wielkiego zawodnika? Carlos przyznaje, że jego zapał do treningów spadł, nie jest już taki, jak dawniej. Brazylijczyk wyznał także, że znacznie pogorszyła się forma psychiczna. Nic jeszcze nie wyklucza, ale koniec jest blisko...

Opisy daje krótkie, bo wiem, że połowa nie przeczyta. Po co się więc męczyć?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 11, 2012, 13:15:27 wysłane przez Shoushan » Zapisane

makapaka.
Administrator
Kapitan
*****
Offline Offline

Wiadomości: 287


Milan <33


Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : Lipiec 11, 2012, 13:14:05 »

Szkoda, zagrał świetnie w sparingu z Palermo zdobył nawet bramkę i teraz ta kontuzja. To znak zawiesić buty na kołku Panie Roberto Płacz .
Zapisane

Jaxok
Newsman.
Król Strzelców
*
Offline Offline

Wiadomości: 246



Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : Lipiec 11, 2012, 13:32:39 »

Szkoda Carlosa, ale najlepsze lata ma już za soba. Mam nadzieję że się pozbiera i jeszcze trochę pogra Uśmiech
Zapisane


W ogóle to cały piłkarski świat jest taki biedny, że Barcelona istnieje :'(.
makapaka.
Administrator
Kapitan
*****
Offline Offline

Wiadomości: 287


Milan <33


Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : Lipiec 11, 2012, 13:39:49 »

Ja przeczytałem, ale opis wystarczy wszystko z niego wiadomo jest OK.
Zapisane

mc
Piłkarz Okręgówki
*
Offline Offline

Wiadomości: 50


mefistotedes


Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : Lipiec 11, 2012, 16:17:35 »

Galaktyczni znów razem, coś wspaniałego. Niestety - jeden z nich, Roberto Carlos nabawił się poważnej kontuzji. Dla gracza w tym wieku taka kontuzja może znaczyć koniec kariery, szkoda.
Zapisane

<br />
barthez.
Moderator Globalny
Piłkarz Ekstraklasy
*****
Offline Offline

Wiadomości: 199


"C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥


Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : Lipiec 11, 2012, 22:15:22 »

Nie dobrze z Carlosem. Kontuzja, psychika, mniejsze zaangażowanie. Tak właściwie, to nie wiem czy jest sens mieć w swojej talii takiego zawodnika. Niby grać w piłkę nie zapomniał, ale w takim wypadku... ciekawe jak to się potoczy.
Zapisane
Kali
Piłkarz A klasy
*
Offline Offline

Wiadomości: 31


Hala Madrid!!!


Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : Lipiec 12, 2012, 00:27:37 »

Bardzo lubię Roberto Carlosa. Pamiętam jeszcze gdy grał w Realu z takimi gwiazdami jak Zidan czy Rpnaldo. To uderzenie z lewej nogi, te bramki przepiękne. Szkoda, że nabawił się takiej kontuzji. Szczególnie teraz, w takim wieku trudno już jest się pozbierać i wrócić do piłki. Oby tylko nie musiał kończyć kariery. Powodzenia
Zapisane

Plumber.
Administrator
Piłkarz III ligi
*****
Offline Offline

Wiadomości: 105


Manchester United - One Love!


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #28 : Lipiec 12, 2012, 00:39:10 »

Wiedziałem po prostu musiałeś ściągnąć jakiś zawodników Realu, choć tych nie grających już w Madrycie. Szkoda kontuzji Carlosa, ale wierzę, że jednak szybko wróci na boisko.
Zapisane



\\\"Dobry gol to taki, który jest zarazem piękny i ważny" - Eric Cantona.
Shoushan
Moderator Globalny
Piłkarz Ekstraklasy
*****
Offline Offline

Wiadomości: 182



Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : Lipiec 12, 2012, 12:25:17 »

Mecz sparingowy



51` Alo' Efoulou - - - 78` Ruud van Nistelrooy, 90+` Louis Saha (PK)

2 spotkanie sparingowe Getafe - mecz bardzo dramatyczny. Od samego początku dominowało Nancy, przyjezdni nie mogli narzucić swojego stylu gry. Co ciekawe - bramki zobaczyliśmy tylko w drugiej połowie. Pierwsze 3 kwadranse były nudne, mało okazji podbramkowych, a co najważniejsze brak goli. 6 minut po gwizdku oznajmiającym początek drugiej połowy wynik otworzył Alo' Efoulou. Wykorzystał błąd Lopo, który próbując wybić piłkę, minął się z nią. Wyrównał w 78 minucie Ruud van Nistelrooy. W sytuacji 1 na 1 z bramkarzem zwycięski okazał się golkiper, na szczęście futbolówka odbiła się wprost pod nogi Holendra, który bez problemu skierował piłkę do pustej siatki. Wynik meczu w 90 minucie ustalił Louis Saha. Bramka padła z rzutu karnego, bardzo dyskusyjnego. Pero Leon został sfaulowany przez Sane, karnego na bramkę zamienił wspomniany wcześniej Saha.





Tera lepiej?
Zapisane

Strony: 1 [2] 3   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Strona wygenerowana w 0.097 sekund z 18 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

fanklubklasycznychaut batawia anime cybersteam horses