PES&FIFA Forum
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy na nowe forum! Więcej info na PW!
Update: 6/11/2012
 
Strony: [1] 2   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Liverpool FC by plumber#10. You Never Walk Alone! Nowy poscik :)  (Przeczytany 5321 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Plumber.
Administrator
Piłkarz III ligi
*****
Offline Offline

Wiadomości: 105


Manchester United - One Love!


Zobacz profil WWW
« : Lipiec 07, 2012, 12:55:22 »

Nie wiem, że gram klubem, który z racji Man United powinien być przeze mnie nie lubiany. Jednak lubię ten klub, a bardzo go szanuje. Jest to pierwsza kariera na forum jeśli chodzi o adminów i modów Uśmiech.

Gra: FIFA 12
Patch: brak
Czas gry: 6 minut połowa
Poziom: Jeszcze się zastanowię Uśmiech.


___________________ ___________________ ___________________ ___________________ ___________________ ________



Skład na sezon 2012/2013:

Bramkarze
:



Obrońcy:




Pomocnicy:



Napastnicy:


___________________ ___________________ ___________________ ___________________ ___________________ ________


Goodbye Kenny! Niedługo kandydaci na nowego trenera Liverpoolu.

Dzisiaj na konferencji prasowej przed sezonem 2012/2013 Liverpool ogłosił bardzo ważną informację. Doszło do tej sytuacji o której kibice "The Reds" myśleli już wiele razy. Legenda klubu Liverpoool FC - Kenny Dalglish został zwolniony ze stanowiska trenera. Dalglish stosunkowo krótko trenował piłkarzy z Anfield bo rok z kawałkiem. Podobno Kenny ma objąć teraz posadę trenera w Portugalskim zespole - SC Braga. Podobno powodem rozstania się z klubem nie były tylko warunki sportowe, ale również jakieś problemy z zarządem. Dobrze, ale to już tyle jeśli chodzi o Dalglisha. Niedługo mamy poznać kandydatów na trenera, ale pierwsze propozycje są już nam znane. Najgłośniej mówi się o szkoleniowcu reprezentacji Włoch - Cesare Prandellim oraz o Martinie Olsenie, który od 12 lat jest szkoleniowcem Danii. Więcej informacji już wkrótce teraz, ale jasne jest to, że o klubie z Anfield będzie głośno.



Dwa wzmocnienia z Francji. Będzie trzecie?

Zaraz po informacji o zwolnieniu Kennego Dalglisha jego były już asystent powiadomił media o dwóch wzmocnieniach. Dla niektórych to może wydać się dziwne gdy niedługo "The Reds" trenować ma nowa osoba. Jednak okazało się, że te transfery były już dogadane wcześniej, a dokładnie zaraz po zimowym okienku transferowym. Chodzi nam o Cesara Azpilicuete, który wcześniej był prawym obrońcom Oympique Marsylia. Azpilicueta kosztował 20 milinów funtów co jest dobrą kwotą jak na zawodnika takiej klasy. Drugie wzmocnienie to Mathieu Valbuena, który grał również w Marsylii. Kosztował on 27 milionów funtów. Valbuena jest uważany za wielki talent Francuskiej piłki i według wielu ten ruch bardzo mu pomoże. Podobno Liverpool rozmawia jeszcze z Morganem Amalfitano, ale jak będzie nie wiadomo. Już wkrótce kolejne informacje.


Tak więc to tyle. Początek nie za długi, nie za krótki. Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Lipiec 09, 2012, 23:20:04 wysłane przez plumber » Zapisane



\\\"Dobry gol to taki, który jest zarazem piękny i ważny" - Eric Cantona.
Lukewarm
Piłkarz B klasy
*
Offline Offline

Wiadomości: 22


Disco-Polo Fan! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Lipiec 07, 2012, 13:01:42 »

Wreszcie "plomber" zrobił karierę Chichot
Liverpool również nie należy do moich ulubionych zespołów, ale to ze względu na jednego zawodnika - Suareza.

Azpilicuetę mi sprzed nosa sprzątnąłeś Mrugnięcie A co do trenera to Prandelli wydaje mi się lepszym wyborem, wprowadził by fajny futbol do Anglii.
Zapisane


kasztelan
Piłkarz III ligi
**
Offline Offline

Wiadomości: 102


Wierzył chłop w gusła, aż ma du** uchsła ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Lipiec 07, 2012, 13:05:32 »

Plumber nawet zmienił w Regulaminie punkt. Na PL można było zakładać 2 wątki podczas tygodnie, tutaj aż 3  Chichot Nie no śmieje się

Masz nieaktualną kadrę. Fabio Aurelio wyjechał do po kawkę do Brazylii. I masz dwóch Spearingów. Grasz FIFĘ, a więc ciekawie na pewno będzie, bo myślałem, że grasz tylko w PES'a. Ja bym nigdy na FIFĘ nie przeszedł
Zapisane

Copa America 2013 by Pasztelan

Suchy
Piłkarz Okręgówki
*
Offline Offline

Wiadomości: 64


 Kocham Arsenal, kocham Werder. 


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Lipiec 07, 2012, 13:32:44 »

Przesiadka na grę od EA. Mam nadzieję że wyjdzie Ci na dobre.  Mrugnięcie
Zapisane

Shoushan
Moderator Globalny
Piłkarz Ekstraklasy
*****
Offline Offline

Wiadomości: 182



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Lipiec 07, 2012, 13:40:39 »

Gdzie sygnatura, szefie, gdzie sygnatura?! Chichot
Bardzo lubię i szanuje The Reds, to świetna ekipa, sam nawet kiedyś próbowałem nimi pisać, niestety, bez skutku.
Ściągnij Ricardo Vaz Te Chichot
Wytrwałości.
Zapisane

Plumber.
Administrator
Piłkarz III ligi
*****
Offline Offline

Wiadomości: 105


Manchester United - One Love!


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5 : Lipiec 07, 2012, 13:41:23 »

pasztelan - Już usuwam dwóch Spearingówn Aurelio ma zostać Mrugnięcie.
Trzy wątki bo chce by użytkownicy mieli wygodę Mrugnięcie.
Zapisane



\\\"Dobry gol to taki, który jest zarazem piękny i ważny" - Eric Cantona.
leni55
VIP
Piłkarz I ligi
***
Offline Offline

Wiadomości: 156


ble ble ble


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Lipiec 07, 2012, 14:00:16 »

Nie wiem dlaczego Suarez nie jest tak nie lubiany. Przeciez te obelgi to słyszał tylko Evra...

Plumber, kochany adminek wie co dobre i gra najlepszym klubem. Odpuść sobie tych gości z Francji, nie na LFC to jest. Mrugnięcie
Kenny jest the best, szkoda, że nie wyszło mu tak jak to zrobił kiedyś. Może Rafa?
YNWA!
Zapisane


"Nienawidzę mówić o piłce nożnej. Po prostu w nią gram." (Robbie Fowler)
"Liverpool FC został stworzony dla mnie, a ja dla Liverpoolu" (Bill Shankly)
"Problem z sędziami jest taki, że znają zasady, ale nie znają gry." (Bill Shankly)
makapaka.
Administrator
Kapitan
*****
Offline Offline

Wiadomości: 287


Milan <33


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Lipiec 07, 2012, 14:04:07 »

Wzmocnienia bardzo trafione. Valbuena cudny zawodnik. Azpilicueta od 2 sezonów wielki talent w OM. Gratuluję wyborów. W Fifie są b. dobrzy.
Zapisane

PortoFan
Gość
« Odpowiedz #8 : Lipiec 07, 2012, 15:22:29 »

ciekawe transfery, pozyskujesz Francuzów, jak Benitez Hiszpanów swego czasu Chichot
nowy transfer, Włoch czy Duńczyk, trenerzy z doświadczeniem Uśmiech
Mam taką ukrytą nadzieję, że ściągniesz Jurka Dudka z powrotem Chichot
Zapisane
Santi6
Piłkarz I ligi
**
Offline Offline

Wiadomości: 155


Im cięższa jest walka, tym wspanialsze zwycięstwo


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Lipiec 08, 2012, 10:14:58 »

Każdy może lubić klub jaki "se" chcę  Chichot
Liverpool to oczywiście dobry klub ze znakomitymi zawodnikami. Dla mnie najlepszym pisarzem jaki prowadził ten klub był oczywiście leni55 - pozdrowienia  Chichot Mrugnięcie
Zapisane


Plumber.
Administrator
Piłkarz III ligi
*****
Offline Offline

Wiadomości: 105


Manchester United - One Love!


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #10 : Lipiec 08, 2012, 14:28:45 »



Nieoficjalnie: Robbie Fowler trenerem Liverpoolu!

Poranna angielska prasa aż huczy od plotek na temat nowego trenera Liverpoolu. W gazecie The Guardian został podany już nawet nieoficjalny trener The Reds. Wybór jest bardzo nie spodziewany ponieważ ten człowiek nie trenował jeszcze żadnego klubu, a w dodatku jest on grającym zawodnikiem. Jednak cały czas nie wiemy o kogo chodzi, a chodzi o Robbiego Fowlera, który jest legendą The Reds. Flower ma podpisać umowę na okres przejściowy czyli na około 12 miesięcy. Jak na razie to czyste spekulacje, ale The Guardian to zaufana gazeta więc coś może w tym być.
Zapisane



\\\"Dobry gol to taki, który jest zarazem piękny i ważny" - Eric Cantona.
leni55
VIP
Piłkarz I ligi
***
Offline Offline

Wiadomości: 156


ble ble ble


Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : Lipiec 08, 2012, 14:57:04 »

Jak najbardziej na tak. Robbie mógłby sobie poradzić. Chociaż on był za powrotem Rafy Duży uśmiech
Zapisane


"Nienawidzę mówić o piłce nożnej. Po prostu w nią gram." (Robbie Fowler)
"Liverpool FC został stworzony dla mnie, a ja dla Liverpoolu" (Bill Shankly)
"Problem z sędziami jest taki, że znają zasady, ale nie znają gry." (Bill Shankly)
Lavezzi #22
Piłkarz A klasy
*
Offline Offline

Wiadomości: 34



Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : Lipiec 08, 2012, 15:45:03 »

Nie, nie, nie! Robbie to legenda, ale nie pasuję mi na trenera LFC. Jestem za powrotem Rafy!
Zapisane
Plumber.
Administrator
Piłkarz III ligi
*****
Offline Offline

Wiadomości: 105


Manchester United - One Love!


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #13 : Lipiec 08, 2012, 21:56:45 »



Oficjalnie: Benitez wraca na ławkę trenerską. Flower asystentem.

Dzisiejsze informacje o powrocie Robbiego Flowera do Liverpoolu okazały się w połowie prawdziwe. Flower nie został jednak pierwszym selekcjonerem, a asystentem. Hiszpan Rafa Benitez zdecydował się powrócić na Anfield by przywrócić im te sukcesy, które z nimi wcześniej zdobywał. Benitez będzie miał wyśmienite zarobki bo jego roczne dochody będą wynosiły 8 milionów euro. Pewno jeśli przyjdą sukcesy ta pensja wzrośnie. Flower natomiast powinien znakomicie uzupełniać Rafę, szczególnie dlatego, że dziś ogłosił zakończenie piłkarskiej kariery. Chociaż gdy zapytano Flowera czy zagra jeszcze w barwach The Reds to nie odmówił. W najbliższych dniach będziemy mogli usłyszeć opinię Beniteza i jego asystenta.

___________________ ___________________ ___________________ ___________________ ___________________ ________



Faworyci do Mistrza Anglii w sezonie 2012/2013 - Chelsea FC.

Jest to nowy cykl w którym będziemy państwu przybliżać sylwetki drużyn, które zawalczą o Mistrzostwo Anglii. Pierwszym zespołem będzie zwycięzca ostatniej edycji Ligi Mistrzów - Chelsea, która na koniec sezonu Premier League zajęła dopiero szóste miejsce. Tak więc zapraszamy wszystkich do czytania, mamy nadzieję, że się wszystkim spodoba.



Ostatnie lata Chelsea.

Chelsea to niewątpliwie klub, który osiągnął bardzo wiele w przeciągu ostatniej dekady. Po objęciu Londyńskiego zespołu przez miliardera - Romana Ambramowicza do Chelsea zaczęli przychodzić znani piłkarze. Swego czasu grali tam Robben, Eiður Guðjohnsen czyli najwyższa światowa piłka. Teraz również The Blues posiadają wielu znanych na świecie zawodników. Do tego grona można nie wątpliwie zaliczyć Juan Matę, Fernando Torresa, Franka Lamparda, Petra Cecha i Johna Terrego. Na ławce znajduje się ten mniej znany, ale jak się okazało lepszy od tych najlepszych - Roberto di Mateo. Teraz przejdźmy do ostatniego sezonu w wykonaniu Chelsea gdzie było trochę problemów. Wszystko zaczęło się od nowego trenera którym okazał się być nazywany drugim Jose Mourinho - Andre Villas-Boas. Mimo wielkich zapowiedzi Boas okazał się totalną klapą i odszedł po pierwszym spotkaniu 1/8 Ligi Mistrzów. Wtedy to faworyci z Anglii przegrali aż 3-1 z Włoskim, Napoli. Portugalczyka zastąpił jego asystent, ale miał on być tylko kwestią przejściową. Jednak di Mateo pokazał, że ma talent i na razie radzi sobie z prowadzeniem tak silnej drużyny. Ciężki sezon zakończył się pierwszym, upragnionym zwycięstwem w historii Ligi Mistrzów dla Chelsea FC. Rozgrywki w Premier League niestety pokazały, że grać dobrze tu i tu jest niesamowicie ciężko i udaje się to tylko nie licznym. 6 miejsce to zupełne rozczarowanie, ale dzięki zwycięstwu w Europie, Anglia będzie miała pięciu przedstawicieli w Champions League.



Następny sezon przed nami:

Kolejny sezon zapowiada się bardzo interesująco ponieważ przed Chelsea stoi ogromne wyzwanie którego jeszcze żaden zespół nie dokonał. Chodzi nam oczywiście o obronę Pucharu Ligi Mistrzów bo jeśli uda im się w tym i następnym roku to zostanie on u nich na zawsze. Trzeba również poprawić wyniki z zeszłego sezonu ligowego bo takie coś drugi raz z rzędu nie może się zdarzyć. Chelsea pomóc powinni tacy zawodnicy jak Mata, Lampard czy coraz lepszy Fernando Torres. W bramce zaporą nie przejścia wydaje się być Petr Cech, który w ostatnim sezonie był zdecydowanie najlepszym bramkarzem na świecie. Do pomocy dołączył Eden Hazard, który uważany jest za wielki talent, który może wpiąć się na wyżyny umiejętności Cristiano Ronaldo. Poniżej prezentujemy skład, który według nas powinien wystawiać Roberto di Mateo.

Przewidywane wyniki Chelsea FC w sezonie 2012/2013.

Barclays Premier League: 3 miejsce
UEFA Champions League: Ćwierćfinał
FA Cup: Finał


Podoba się Uśmiech?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 08, 2012, 21:58:33 wysłane przez plumber#10 » Zapisane



\\\"Dobry gol to taki, który jest zarazem piękny i ważny" - Eric Cantona.
makapaka.
Administrator
Kapitan
*****
Offline Offline

Wiadomości: 287


Milan <33


Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : Lipiec 08, 2012, 21:58:47 »

Podoba podoba. Poprawiłem Ci tytuł Beniteza Chichot . Ten tekst o Chelsea gdzieś widziałem Uśmiech ?
Zapisane

Strony: [1] 2   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Strona wygenerowana w 0.155 sekund z 18 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

vsmadex brodria dnie-noce niezrozumieni krainaswiata