PES&FIFA Forum
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy na nowe forum! Więcej info na PW!
Update: 6/11/2012
 
Ankieta
Pytanie: Co opisywać?
P1,P2,P3 + Q3 i wyscig - 1 (12.5%)
Q1,Q2,Q3 + wyścig - 5 (62.5%)
Q3 + wyscig - 2 (25%)
Głosów w sumie: 6

Strony: 1 [2] 3   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Lewis Hamilton by S@ntino -> Tragedia  (Przeczytany 7533 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
ExTRemE
Piłkarz II ligi
**
Offline Offline

Wiadomości: 147



Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : Lipiec 09, 2012, 22:39:59 »

Na pewno będzie ciekawie pamiętam jak ja w tą grę pocinałem, ale tego toru w Australii strasznie nie lubiłem
Zapisane

PrzybyL#10.
Piłkarz IV ligi
*
Offline Offline

Wiadomości: 93



Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : Lipiec 09, 2012, 22:45:55 »

napewno lepszy niz Monaco Język
Zapisane

PortoFan
Gość
« Odpowiedz #17 : Lipiec 10, 2012, 00:34:17 »

Monaco to właśnie najfajniejszy tor Chichot
wraz z Macau (którego niestety w F1 nie ma)
w Australii tor jest całkiem fajny, uwielbiałem grać w F1 Challenge 99-02, tych nowych (2010 i 2011) wersji nie trawię
Zapisane
Suchy
Piłkarz Okręgówki
*
Offline Offline

Wiadomości: 64


 Kocham Arsenal, kocham Werder. 


Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : Lipiec 10, 2012, 13:27:37 »

Nie przepadam za bardzo za F1 a tym bardziej za Hamiltonem. Ale była ostatnio radość gdy go Raikonen (dobrze napisałem?) w Walencji wyeliminował. Chichot  I`m sorry  Płacz
Mimo wszystko przynajmniej w tej karierze będę mu kibicował. Uśmiech
Zapisane

Kali
Piłkarz A klasy
*
Offline Offline

Wiadomości: 31


Hala Madrid!!!


Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : Lipiec 10, 2012, 15:24:01 »

Ja uwielbiam oglądać F1 i grać w tą grę. Kiedy zakupię lepszy komputer to może sam taką karierę zrobię. Jestem ciekaw, jak ty to wszystko przedstawisz. Powodzenia.
PS. Tor w Australii jest moim ulubionym Mrugnięcie.
Zapisane

PrzybyL#10.
Piłkarz IV ligi
*
Offline Offline

Wiadomości: 93



Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : Lipiec 10, 2012, 20:24:51 »



Hamilton najszybszy po pierwszym treningu


 2012-06-22
Za nami pierwsza sesja treningowa pierwszej rundy tegorocznych mistrzostw, Grand Prix Australii. Podczas pierwszych zajęć na torze w Melbourne najlepszym czasem okrążenia popisał się Lewis Hamilton. Pierwszą trójkę uzupełnił drugi  kierowca McLarena – Jenson Button i kierowca Red Bulla Sebastian Vettel.Podczas pierwszego treningu w Melbourne niebo nad torem pozostawało zachmurzone, a kierowcy musieli radzić sobie z dość silnymi podmuchami wiatru. Temperatura powietrza wynosiła 18°C, a nawierzchni około 25°C. Kierowcy jak zwykle nie spieszyli się z wyjazdem na brudny tor. Jako pierwszy, dopiero w 24 minucie zajęć, pomiarowe okrążenie pokonał Mark Webber.Jenson Button i Sebastian Vettel do najszybszego dziś rano Lewisa Hamiltona stracili mniej niż 1,3 sekundy.Drugi trening przed Grand Prix Australii rozpoczyna się o godzinie 14:00.

WYNIKI 1 TRENINGU



--------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------
-------------------------------

Drugi trening: 1 Hamilton, 2 Alonso, 3 Vettel.


2012-06-22
Dobiegły końca piątkowe zajęcia na Albert Park. W trakcie drugiego treningu najszybciej pojedyncze okrążenie pokonał Lewis Hamilton. Drugi czas wykręcił Hiszpan Fernando Alonso, a czołową trójkę uzupełnił dwukrotny mistrz świata Sebastian Vettel.Warunki w Melbourne nieznacznie poprawiły się w porównaniu z porannym treningiem. Słońce zaczęło przebijać się przez chmury, a wiatr nieco zelżał. Temperatura wzrosła do 23°C, a nawierzchnia nagrzała się do okolic 32°C.Za czołową trójką znalazł się Nico Rosberg, który do Vettela stracił 0,267 sekundy. Kierowca Mercedesa był szybszy między innymi od Jensona Buttona, Michaela Schumachera oraz Witalija Pietrowa. Schumacher, którego rezultat pozwolił na zajęcie szóstej pozycji w tabeli z czasami, stracił do lidera zaledwie 0,399 sekundy. W przedziale 0,91 sekundy zmieściło się natomiast aż piętnastu zawodników.Drugiego treningu przed Grand Prix Australii do udanych nie zaliczy Daniel Ricciardo. Australijskii kierowca Toro Rosso w czternastym zakręcie uderzył bowiem w barierę, poważnie uszkadzając Bolid, zdrowiu kierowcy nic nie zagraża.Już jutro o godzinie 11:00 rozpocznie się 3 trening na Albert Park, a o godzinie 13:00 rozpoczną się kwalifikacje do wyścigu.

Wyniki 2 treningu



1- L.Hamilton
2- F.Alonso
3- S.Vettel
4- N.Rosberg
5- J.Button
6- M.Schumacher
7- V.Petrov
8- M.Webber


---------------------------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------
-----------------------------

Lewis zadowolony z treningów.


2012-06-22
Lewis Hamilton, który w obu piątkowych treningach przed Grand Prix Australii uzyskał najlepszy czas, próbuje znaleźć idealne ustawienia swojego samochodu, które pasować będą zarówno do jazdy w kwalifikacjach, jak i w wyścigu."Czuję, że auto jest dobre, bardzo podobne do poprzedniego sezonu"– powiedział Hamilton. – Wprowadziliśmy pewne zmiany w ustawieniach i jestem z nich zadowolony. Teraz musimy skupić się na tempie długich przejazdów. Nie wykonałem zbyt wielu okrążeń, ale na razie wszystko wygląda dobrze.Długie przejazdy, z dużym obciążeniem paliwem, służą sprawdzeniu tempa wyścigowego na obu rodzajach gładkiego ogumienia. Ze względu na wysokie temperatury w Australii oraz charakterystykę toru, opony są tu poddawane poważnemu testowi. Trzeba idealnie dopracować balans – tak, aby w kwalifikacjach samochód miał jak najlepsze osiągi, a w wyścigu poza dobrym tempem także oszczędzał opony."Dbanie o opony będzie tutaj bardzo trudne" – przewiduje Hamilton. "Trzeba znaleźć właściwy balans i staram się odszukać idealne ustawienia pod kątem kwalifikacji i wyścigu. Podczas długiego przejazdu po południu kilka razy wyjechałem z toru. Jednak Jenson osiągał bardzo wyrównane wyniki w swoim długim przejeździe i mamy mniej więcej wyobrażenie na temat balansu przy dużym obciążeniu paliwem. To był dobry dzień". - zakończył


--------------------------------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------
-----------------------
Zapisane

Jaxok
Newsman.
Król Strzelców
*
Offline Offline

Wiadomości: 246



Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : Lipiec 10, 2012, 21:12:05 »

Bardzo dobrze spisuje się Lewis na torze. Dwa razy wygrał trening, oby taka forma została podczas głównego wyścigu o GP Australii. Szykuje się bardzo ciekwawie, oby dla ciebie pomyślnie Uśmiech
Zapisane


W ogóle to cały piłkarski świat jest taki biedny, że Barcelona istnieje :'(.
mc
Piłkarz Okręgówki
*
Offline Offline

Wiadomości: 50


mefistotedes


Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : Lipiec 10, 2012, 21:58:01 »

Fajnie że kariera F1, coś innego. Hamilton jak na razie spisuje się bardzo dobrze, teraz tylko utrzymać formę do GP.
Zapisane

<br />
PrzybyL#10.
Piłkarz IV ligi
*
Offline Offline

Wiadomości: 93



Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : Lipiec 10, 2012, 22:50:15 »

Nie wiem którym sposobem opisywać wyniki, nie wiem czy dawac screena czy pisać ręcznie - pomóżcie
Zapisane

Jaxok
Newsman.
Król Strzelców
*
Offline Offline

Wiadomości: 246



Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : Lipiec 11, 2012, 09:59:40 »

Screena i krótki opis do tego Uśmiech
Zapisane


W ogóle to cały piłkarski świat jest taki biedny, że Barcelona istnieje :'(.
PrzybyL#10.
Piłkarz IV ligi
*
Offline Offline

Wiadomości: 93



Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : Lipiec 11, 2012, 12:58:22 »



Alonso najszybszy przed Kwalifikacjami, Hamilton dziewiąty.


14.03.2012
Na wilgotnym torze w Melbourne w sobotę rano najszybszy okazał się Fernando Alonso, który na dwie godziny przed kwalifikacjami do GP Australii okazał się szybszy od Jensona Buttona i Marka Webbera.Po wczorajszej gorączce, dzisiaj nad torem Albert Park warunki były mniej sprzyjające, nawierzchnia toru pozostawała trochę mokra przez całą trzecią sesję treningową, jednak pobocze toru cały czas pozostawało suche, o czym przekonało się wielu kierowców.Słabo w porannym treningu pojechał kierowca McLarena- Lewis Hamilton wykręcił 9 czas, natomiast Paul Di Resta był 18- za Danielem Ricciardo i Felipe Massą.Już za 2 godziny odbędą się kwalifikacje.

Wyniki 3 treningu




------------------------------------------------------------
----------------------------------------
----------------

Zapisane

makapaka.
Administrator
Kapitan
*****
Offline Offline

Wiadomości: 287


Milan <33


Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : Lipiec 11, 2012, 12:59:31 »

Fajna kariera taka przyjemna. Słabo poszło Lewisowi, ale myślę że szybko wróci do formy.
Zapisane

Jaxok
Newsman.
Król Strzelców
*
Offline Offline

Wiadomości: 246



Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : Lipiec 11, 2012, 13:04:32 »

Dokładnie, bardzo przyjemna Uśmiech

Myślę, że można się bać o formę Hamiltona, oby lepiej jeździł w pierwszej sesji kwalifikacyjnej Uśmiech Życzę ci żeby była lepsza pogoda Chichot
Zapisane


W ogóle to cały piłkarski świat jest taki biedny, że Barcelona istnieje :'(.
PrzybyL#10.
Piłkarz IV ligi
*
Offline Offline

Wiadomości: 93



Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : Lipiec 11, 2012, 13:10:59 »

raczej nie będe opisywał Q1 i Q2 bo to bez sensu tylko opisze Q3 ale bardziej szczegółowo
« Ostatnia zmiana: Lipiec 11, 2012, 13:12:55 wysłane przez S@ntino » Zapisane

leni55
VIP
Piłkarz I ligi
***
Offline Offline

Wiadomości: 156


ble ble ble


Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : Lipiec 11, 2012, 13:14:00 »

Bardzo fajna kariera, pierwsze dwa treningi bardzo dobre, w trzecim troche słabiej ale liczę na udane kwalifikacje.
Zapisane


"Nienawidzę mówić o piłce nożnej. Po prostu w nią gram." (Robbie Fowler)
"Liverpool FC został stworzony dla mnie, a ja dla Liverpoolu" (Bill Shankly)
"Problem z sędziami jest taki, że znają zasady, ale nie znają gry." (Bill Shankly)
Strony: 1 [2] 3   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Strona wygenerowana w 0.28 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

fairth fastkillers santera wataha-zlotych-klow ka1997