PES&FIFA Forum
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy na nowe forum! Więcej info na PW!
Update: 6/11/2012
 
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Świadomy sen.  (Przeczytany 3894 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Rowłerek
Zakochany, miszczu...
Piłkarz Ekstraklasy
**
Offline Offline

Wiadomości: 197


Vatos Locos Clan...!!


Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : Lipiec 10, 2012, 21:53:07 »

Składo, pogadajmy na pw. OOBE proponuje nie próbować...
GG

Wiesz przerażasz mnie, ale nie obchodzi mnie to.
Uczę się tego Chichot
Zapisane


[ url = http://<link do kariery>] [img ] link do obrazka [ /img] [ /url]
Jaxok
Newsman.
Król Strzelców
*
Offline Offline

Wiadomości: 246



Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : Lipiec 10, 2012, 21:54:18 »

Składo, pogadajmy na pw. OOBE proponuje nie próbować...
GG

Wiesz przerażasz mnie, ale nie obchodzi mnie to.
Uczę się tego Chichot
Rower jestem z tobą. Mam ojca lekarza najwyżej coś tam powie w szpitalu żeby mnie przyjęli Chichot
Zapisane


W ogóle to cały piłkarski świat jest taki biedny, że Barcelona istnieje :'(.
barthez.
Moderator Globalny
Piłkarz Ekstraklasy
*****
Offline Offline

Wiadomości: 199


"C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥


Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : Lipiec 10, 2012, 21:55:10 »

Wiem, że świadomy sen jest sprawą fantastyczną. Kontrolujesz swój sen, gdzie chcesz pójść, możesz latać, możesz robić wszystko. Powiesz, że chcesz się znaleźć na środku oceanu i już tam jesteś. Choć wiem, że ta sprawa też nie jest do końca bezpieczna. Istnieje bowiem "paraliż" senny. Występuje on rzadko. Może nie jest na tyle niebezpieczny, co straszny. Przed oczami widzisz straszne postacie, krzyki, ponadto nie możesz się ruszyć. Czujesz, jak by coś usiadło Ci na klatce piersiowej, ciężko przychodzi Ci oddychanie. Choć tak jak mówię, występuje on bardzo rzadko.
Dokładnie tak, widzisz rzeczy wręcz niebywałe. Wokół Ciebie są duchy, mary, demony. To oczywiście wytwór wyobraźni, jednak strach może doprowadzić do najgorszego...
Zapisane
Rowłerek
Zakochany, miszczu...
Piłkarz Ekstraklasy
**
Offline Offline

Wiadomości: 197


Vatos Locos Clan...!!


Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : Lipiec 10, 2012, 21:57:59 »

Fak, przestraszyliście mnie tym!
Umiecie, zepsuć plany...
Zapisane


[ url = http://<link do kariery>] [img ] link do obrazka [ /img] [ /url]
Shoushan
Moderator Globalny
Piłkarz Ekstraklasy
*****
Offline Offline

Wiadomości: 182



Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : Lipiec 10, 2012, 21:59:57 »

barthez, dokończysz? ;>

Wiem, że w OOBE jest szansa na nieudany powrót do ciała.
Czytam i czytam. OOBE i LD są doświadczeniami duchowymi. Nasza świadomość (dusza) przenosi się po prostu w inny świat (OOBE), bądź do wnętrza naszego mózgu (LD).
Dlatego też, wole nie próbować.
Zapisane

barthez.
Moderator Globalny
Piłkarz Ekstraklasy
*****
Offline Offline

Wiadomości: 199


"C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥


Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : Lipiec 10, 2012, 22:00:06 »

To jest dość nieodpowiedzialne. Świadomy w pełni Cię zadowoli, OOBE to za wiele...
Zapisane
Shoushan
Moderator Globalny
Piłkarz Ekstraklasy
*****
Offline Offline

Wiadomości: 182



Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : Lipiec 10, 2012, 22:01:31 »

Dokładnie. Sam spróbuje dziś świadomego snu, jest na to kilka metod, ja zastosuje jedną z nich. Jutro z rana podzielę się z Wami moimi doświadczeniami Uśmiech
Zapisane

Rowłerek
Zakochany, miszczu...
Piłkarz Ekstraklasy
**
Offline Offline

Wiadomości: 197


Vatos Locos Clan...!!


Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : Lipiec 10, 2012, 22:04:23 »

a ja zrobię OOBE Chichot
Zapisane


[ url = http://<link do kariery>] [img ] link do obrazka [ /img] [ /url]
Jaxok
Newsman.
Król Strzelców
*
Offline Offline

Wiadomości: 246



Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : Lipiec 10, 2012, 22:04:51 »

A ja jutro rano podzielę się moim doświadczeniami z OOBE Chichot

Rowłer nie poddawaj się. Spełniaj swoje marzenia! Uśmiech

BTW Po za tym co może się mi stać..? Przecież dyskutujemy o tym w dziale "Zabawy" Chichot
Zapisane


W ogóle to cały piłkarski świat jest taki biedny, że Barcelona istnieje :'(.
barthez.
Moderator Globalny
Piłkarz Ekstraklasy
*****
Offline Offline

Wiadomości: 199


"C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥


Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : Lipiec 10, 2012, 22:07:35 »

Typ wyszedł ;o

Dzisiejszej nocy spotkało mnie bardzo dziwne doświadczenie, które skłoniło mnie do założenia konta na tym forum.
Od dłuższego czasu interesuję się oobe i ld, wszystko zaczęło się około 2 lat temu. Wtedy wraz ze znajomym próbowaliśmy najpierw uzyskać świadomy sen, później oobe co nam się nie udało. Później przejawiałem okresowe skoki zainteresowania tematem, lecz nie przyniosło to niczego więcej. Niedawno zdecydowałem zostawić rzecz w spokoju i nie mieszać sobie w głowie kiedy jest mi względnie dobrze, lecz dzisiejszego wydarzenia nie mogłem puścić w niepamięć.
Zasypiałem podczas burzy w domku w niewielkiej dolinie na południu Polski. Ludzie miejscowi czasami opowiadają dziwne historie przypisując nietypowe wypadki duchom, jak chyba w każdej małej wiosce, chociaż zastanawiające jest, że mój dziadek(osoba wiarygodna i rozróżniająca samolot od gwiazdy itp.) w podobnym okresie widział NOL nad górą po drugiej stronie potoku. Lekko przysnąłem, budzi mnie sms od dziewczyny do której ostatnio czuję coś więcej (ładunek emocjonalny, nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ale może jednak) przysypiam po raz kolejny i nagle orientuję się, że sen w który zapadam jest dość dziwny, ciało staje się zdrętwiałe, jakby lekko sparaliżowane. Zebrałem swoją wolę i skupiłem się na przełamaniu tego uczucia i otworzeniu oczu. Udało mi się, lecz ciemny pokój był jasny jak za dnia, a na środku pola widzenia przewijał mi się obraz ze snu jakbym oglądał film. Zamknąłem oczy ponownie i odczułem powolne zsuwanie się z łóżka na ziemię z jednoczesną obawą przed poruszeniem się i zdradzeniem, że nie śpię. Poczułem paraliż, co mnie zdenerwowało, ponieważ miałem wrażenie, że jest to sprawka kogoś znajdującego się obok, kogo nie powinno tu być i kto nie powinien mieszać się w moje życie. Skupiłem swoją uwagę i swój gniew na wyrwaniu ręki z paraliżu i z myślowym okrzykiem "spierdalaj!" co zaowocowało wyskoczeniem z ciała fizycznego. Nagle spostrzegłem, że leżę w pozycji Rejtana na środku pokoju i nie ma ani śladu po większości z przedmiotów, zniknęła moja gitara, pościel na łóżku i ciało fizyczne, które na nim leżało. Pozostało jedynie niejasne odczucie czyjejś obecności, gniew także zniknął jedyne co odczuwałem to zaskoczenie. Kiedy zdałem sobie sprawę z tego co się stało od razu pomyślałem o powrocie do ciała i znalazłem się w nim. Ciągle byłem sparaliżowany, lecz mogłem wykonywać niewielkie ruchy. Metodą małych kroków odzyskałem władzę w ciele, po czym poczułem, że dziwna istota odchodzi nie żywiąc względem mnie wrogich uczuć, sądząc że jej działania miało sens i czując się lekko zawiedziona. Otworzyłem oczy, nie było w pokoju nikogo poza mną i śpiącymi rodzicielami, leżałem na placach chociaż zwykle śpię na boku, zasnąłem z ulgą czując władzę nad moim ciałem.
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Strona wygenerowana w 4.539 sekund z 18 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

specjalist republikanowegokucelgradu pisanepioremanila forumdlahistorykow mapa